Ek Bilgi
| Label | SONY MUSIC CG SNYL288605.1 |
|---|---|
| EAN | 0198028860512 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Souvlaki |
|---|---|
| Sanatci | Slowdive |
| Cikis tarihi | 2025-04-04 |
| EAN/UPC | 0198028860512 |
| Label | Sony Music Cg |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Indie Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SONY MUSIC CG SNYL288605.1 |
|---|---|
| EAN | 0198028860512 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.