Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BARSUK RECORDS LPBARK176 |
| EAN | 0655173117613 |
| Release Date | September 14, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Amends |
|---|---|
| Sanatci | Active Bird Community |
| Cikis tarihi | 2018-09-13 |
| EAN/UPC | 0655173117613 |
| Label | Barsuk |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BARSUK RECORDS LPBARK176 |
| EAN | 0655173117613 |
| Release Date | September 14, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.