Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NINJA TUNE ZEN295 |
| EAN | 5054429174205 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,898
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lxxxviii |
|---|---|
| Sanatci | Actress |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 5054429174205 |
| Label | Ninja Tune |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NINJA TUNE ZEN295 |
| EAN | 5054429174205 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.