Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ARMADA MUSIC / DRUMCODE ARMA488 |
| EAN | 5060191682404 |
| Release Date | January 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,403
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Patt (Party All the Time) - Adam Beyer, Layton Giordani & Green Velvet Remix |
|---|---|
| Sanatci | Sharam |
| Cikis tarihi | 2024-06-21 |
| EAN/UPC | 5060191682404 |
| Label | Armada Music |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ARMADA MUSIC / DRUMCODE ARMA488 |
| EAN | 5060191682404 |
| Release Date | January 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.