Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GLASS MODERN GLAMLP018 |
| EAN | 5024545868111 |
| Release Date | April 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,879
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Drones and Clones: 10 Songs No Words |
|---|---|
| Sanatci | Franklin, Adam |
| Cikis tarihi | 2020-04-03 |
| EAN/UPC | 5024545868111 |
| Label | Glass Modern |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GLASS MODERN GLAMLP018 |
| EAN | 5024545868111 |
| Release Date | April 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.