Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECOND MOTION LPSDMR016 |
| EAN | 0634457522916 |
| Release Date | June 29, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,130
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Could Sleep For a Thousand Years |
|---|---|
| Sanatci | Franklin, Adam |
| Cikis tarihi | 2010-06-29 |
| EAN/UPC | 0634457522916 |
| Label | Second Motion |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECOND MOTION LPSDMR016 |
| EAN | 0634457522916 |
| Release Date | June 29, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.