Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COOLIN BY SOUND LPCBS005 |
| EAN | 0748079898707 |
| Release Date | May 29, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,257
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs of Adam Gibson |
|---|---|
| Sanatci | Gibson, Adam |
| Cikis tarihi | 2020-05-29 |
| EAN/UPC | 0748079898707 |
| Label | Coolin' By Sound |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COOLIN BY SOUND LPCBS005 |
| EAN | 0748079898707 |
| Release Date | May 29, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.