Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 30th Century Records TCR032LP |
| EAN | 5056167115649 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,136
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Engine of Paradise |
|---|---|
| Sanatci | Green, Adam |
| Cikis tarihi | 2022-09-06 |
| EAN/UPC | 5056167115649 |
| Label | 30th Century Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 30th Century Records TCR032LP |
| EAN | 5056167115649 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.