Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EMPIRE MIML560.1 |
| EAN | 0194690159664 |
| Release Date | July 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 9 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,380
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Velvet |
|---|---|
| Sanatci | Lambert, Adam |
| Cikis tarihi | 2020-07-06 |
| EAN/UPC | 0194690159664 |
| Label | Empire |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EMPIRE MIML560.1 |
| EAN | 0194690159664 |
| Release Date | July 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 9 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.