Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MANY HATS RR0283 |
| EAN | 0061297939305 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |

₺3,519
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Diary of Living |
|---|---|
| Sanatci | Melchor, Adam |
| Cikis tarihi | 2025-05-23 |
| EAN/UPC | 0061297939305 |
| Label | Many Hats |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MANY HATS RR0283 |
| EAN | 0061297939305 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.