Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 3 LOOP MUSIC 3RANGE32LP |
| EAN | 5013929353213 |
| Release Date | October 13, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,958
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | J'accuse |
|---|---|
| Sanatci | Jack Adaptor |
| Cikis tarihi | 2018-09-03 |
| EAN/UPC | 5013929353213 |
| Label | Cherry Red |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 3 LOOP MUSIC 3RANGE32LP |
| EAN | 5013929353213 |
| Release Date | October 13, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.