Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRE – SECRETLY CANADIAN INV127.1 |
| EAN | 5055300374882 |
| Release Date | November 25, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 4 |
₺2,616
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In C |
|---|---|
| Sanatci | Utley's Guitar Orchestra |
| Cikis tarihi | 2013-11-25 |
| EAN/UPC | 5055300374882 |
| Label | Invada |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRE – SECRETLY CANADIAN INV127.1 |
| EAN | 5055300374882 |
| Release Date | November 25, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.