Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HAUSU MOUNTAIN LPHAUSMO60 |
| EAN | 0634457859814 |
| Release Date | February 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Insecurities |
|---|---|
| Sanatci | Adt |
| Cikis tarihi | 2018-02-23 |
| EAN/UPC | 0634457859814 |
| Label | Hausu Mountain |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HAUSU MOUNTAIN LPHAUSMO60 |
| EAN | 0634457859814 |
| Release Date | February 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.