Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AUDIG 108561 |
| EAN | 8033622535539 |
| Release Date | December 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,098
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hypnosophy |
|---|---|
| Sanatci | Aenaon |
| Cikis tarihi | 2016-02-03 |
| EAN/UPC | 8033622535539 |
| Label | Code |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AUDIG 108561 |
| EAN | 8033622535539 |
| Release Date | December 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.