Ek Bilgi
| Label | LIFE GOES ON LIFE058 |
|---|---|
| EAN | 7298594210940 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,131
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bosporus Bridges - a Wide Selection of Turkish Jazz and Funk |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-01-24 |
| EAN/UPC | 7298594210940 |
| Label | Life Goes On |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | LIFE GOES ON LIFE058 |
|---|---|
| EAN | 7298594210940 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.