Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REISSUED SOUNDS MIMB003 |
| EAN | 9010974000051 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,616
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Path of Fire |
|---|---|
| Sanatci | Aeon |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 9010974000051 |
| Label | Reissued Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REISSUED SOUNDS MIMB003 |
| EAN | 9010974000051 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.