Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE308LP-C1 |
| EAN | 0826257030818 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 280 × 280 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,750
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 10-Freedom Finger |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2020-04-03 |
| EAN/UPC | 0826257030818 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE308LP-C1 |
| EAN | 0826257030818 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 280 × 280 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.