Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EARMUSIC 0210829EMU |
| EAN | 4029759108290 |
| Release Date | March 10, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 7 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Voices of Fire |
|---|---|
| Sanatci | Van Canto - Vocal Music Musical |
| Cikis tarihi | 2016-03-10 |
| EAN/UPC | 4029759108290 |
| Label | Earmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EARMUSIC 0210829EMU |
| EAN | 4029759108290 |
| Release Date | March 10, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 7 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.