Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Warner |
| EAN | 0081227811235 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,909
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Balance |
|---|---|
| Sanatci | Van Halen |
| Cikis tarihi | 2025-08-15 |
| EAN/UPC | 0081227811235 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Warner |
| EAN | 0081227811235 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.