Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOPHIE VAN HASSELT |
| EAN | 8721191902684 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,383
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Care, Are You Free? |
|---|---|
| Sanatci | Van Hasselt, Sophie |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 8721191902684 |
| Label | Sophie Van Hasselt |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Indie Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOPHIE VAN HASSELT |
| EAN | 8721191902684 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.