Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS CRF5735.1 |
| EAN | 0888072499478 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hitler Bad, Vandals Good |
|---|---|
| Sanatci | Vandals, the |
| Cikis tarihi | 2023-07-21 |
| EAN/UPC | 0888072499478 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS CRF5735.1 |
| EAN | 0888072499478 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.