Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EXCELSIOR |
| EAN | 8714374966641 |
| Release Date | September 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,038
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Epic Tale of the Stranded Man |
|---|---|
| Sanatci | Vanwyck |
| Cikis tarihi | 2022-09-16 |
| EAN/UPC | 8714374966641 |
| Label | Excelsior |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EXCELSIOR |
| EAN | 8714374966641 |
| Release Date | September 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.