Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AGONIA RECORDS |
| EAN | 5908287133204 |
| Release Date | March 20, 2026 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,506
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Crimson Temple |
|---|---|
| Sanatci | Varathron |
| Cikis tarihi | 2023-12-01 |
| EAN/UPC | 5908287133204 |
| Label | Agonia |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AGONIA RECORDS |
| EAN | 5908287133204 |
| Release Date | March 20, 2026 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.