Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE314LP-C1 |
| EAN | 0826257031419 |
| Release Date | November 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 9 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,855
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Spirit World Field Guide |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2020-11-13 |
| EAN/UPC | 0826257031419 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE314LP-C1 |
| EAN | 0826257031419 |
| Release Date | November 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 9 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.