Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS RSE411LPC1 |
| EAN | 0826257041111 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,297
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Hole Superette |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2025-05-30 |
| EAN/UPC | 0826257041111 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS RSE411LPC1 |
| EAN | 0826257041111 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.