Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhymesayers RSE353LP |
| EAN | 0826257035318 |
| Release Date | March 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 9 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,965
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bazooka Tooth |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2023-03-10 |
| EAN/UPC | 0826257035318 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhymesayers RSE353LP |
| EAN | 0826257035318 |
| Release Date | March 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 9 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.