Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN RSE314LPC2 |
| EAN | 0826257031495 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 10 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,297
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Spirit World Field Guide |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2022-11-11 |
| EAN/UPC | 0826257031495 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN RSE314LPC2 |
| EAN | 0826257031495 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 10 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.