Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS RSE371LPC1 |
| EAN | 0826257037114 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 702 g |
| Weight | 702 g |
| Discs / Records | 3 |
₺4,181
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Skelethon |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2023-09-01 |
| EAN/UPC | 0826257037114 |
| Label | Rhymesayers |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS RSE371LPC1 |
| EAN | 0826257037114 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 702 g |
| Weight | 702 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.