Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE366LP-C1 |
| EAN | 0826257033697 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,965
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Garbology (Instrumental) (Yellow/Green/Black) |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock & Blockhead |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 0826257033697 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE366LP-C1 |
| EAN | 0826257033697 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.