Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DIGITAL DGAL13176.1 |
| EAN | 0760137131762 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mondo New York |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0760137131762 |
| Label | Digital |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DIGITAL DGAL13176.1 |
| EAN | 0760137131762 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.