Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOOD MOSAIC IMT9188970.1 |
| EAN | 8019991889701 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 5 mm · 405 g |
| Weight | 405 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mood Mosaic 5 Supervixens |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 8019991889701 |
| Label | Mood Mosaic |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOOD MOSAIC IMT9188970.1 |
| EAN | 8019991889701 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 5 mm · 405 g |
| Weight | 405 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.