Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ZYX ZYX590061 |
| EAN | 0090204655830 |
| Release Date | March 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,717
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Top Hits D'italia Anni 50 & 60 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2019-03-22 |
| EAN/UPC | 0090204655830 |
| Label | Zyx |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Middle of the Road |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ZYX ZYX590061 |
| EAN | 0090204655830 |
| Release Date | March 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.