Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG RIGHTS MANAGEMENT LLC 538793291 |
| EAN | 4050538793291 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 10 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | How Do You Burn? |
|---|---|
| Sanatci | Afghan Whigs |
| Cikis tarihi | 2022-09-09 |
| EAN/UPC | 4050538793291 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG RIGHTS MANAGEMENT LLC 538793291 |
| EAN | 4050538793291 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 10 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.