Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC 194398510118 |
| EAN | 0194398510118 |
| Release Date | February 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,776
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vaya Con Dios - Their Ultimate Collection |
|---|---|
| Sanatci | Vaya Con Dios |
| Cikis tarihi | 2021-01-29 |
| EAN/UPC | 0194398510118 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC 194398510118 |
| EAN | 0194398510118 |
| Release Date | February 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.