Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602537295678 |
| Release Date | April 8, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,451
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Outlaw Gentlemen & Shady Ladies |
|---|---|
| Sanatci | Volbeat |
| Cikis tarihi | 2013-04-18 |
| EAN/UPC | 0602537295678 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602537295678 |
| Release Date | April 8, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.