Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INDEPENDENT PROJECT RECORDS IPR82A.1 |
| EAN | 0761971508208 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,415
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Faces To Hide |
|---|---|
| Sanatci | Afterimage |
| Cikis tarihi | 2024-11-08 |
| EAN/UPC | 0761971508208 |
| Label | Independent Project |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INDEPENDENT PROJECT RECORDS IPR82A.1 |
| EAN | 0761971508208 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.