Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLOSED CASKET ACTIVITIES 19906678473 |
| EAN | 0199066784730 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 324 × 5 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In Oblivion |
|---|---|
| Sanatci | Age of Apocalypse |
| Cikis tarihi | 2025-06-06 |
| EAN/UPC | 0199066784730 |
| Label | Closed Casket Activities |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore (Punk) |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLOSED CASKET ACTIVITIES 19906678473 |
| EAN | 0199066784730 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 324 × 5 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.