Ek Bilgi
| Label | CONCORD RECORDS 088807269103 |
|---|---|
| EAN | 0888072691032 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,851
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Empire Strikes Back |
|---|---|
| Sanatci | Williams, John |
| Cikis tarihi | 2025-05-23 |
| EAN/UPC | 0888072691032 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CONCORD RECORDS 088807269103 |
|---|---|
| EAN | 0888072691032 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.