Ek Bilgi
| Label | DISNEY CASS./C.D. 005008755043 |
|---|---|
| EAN | 0050087550431 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,817
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Indiana Jones and the Temple of Doom |
|---|---|
| Sanatci | Williams, John |
| Cikis tarihi | 2024-05-24 |
| EAN/UPC | 0050087550431 |
| Label | Disney Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DISNEY CASS./C.D. 005008755043 |
|---|---|
| EAN | 0050087550431 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.