Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVL6203581.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262035812 |
| Release Date | October 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,645
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Hollywood Sound |
|---|---|
| Sanatci | Williams, John & Grover Washington Jr. |
| Cikis tarihi | 2024-10-11 |
| EAN/UPC | 8719262035812 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVL6203581.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262035812 |
| Release Date | October 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.