Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROGRESS PRODUCTIONS LPPROGR185 |
| EAN | 7393210769120 |
| Release Date | April 26, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,249
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A/X |
|---|---|
| Sanatci | Agent Side Grinder |
| Cikis tarihi | 2019-05-10 |
| EAN/UPC | 7393210769120 |
| Label | Progress Productions |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Industrial |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | PROGRESS PRODUCTIONS LPPROGR185 |
| EAN | 7393210769120 |
| Release Date | April 26, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.