Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FUN IN THE CHURCH |
| EAN | 4260437159108 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 1976 |
|---|---|
| Sanatci | Yelka |
| Cikis tarihi | 2023-06-30 |
| EAN/UPC | 4260437159108 |
| Label | Fun In the Church |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Krautrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FUN IN THE CHURCH |
| EAN | 4260437159108 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.