Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNT TOAST LPBTV078 |
| EAN | 0634457187115 |
| Release Date | May 1, 2007 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,271
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Enjoy Eternal Bliss |
|---|---|
| Sanatci | Yndi Halda |
| Cikis tarihi | 2007-05-01 |
| EAN/UPC | 0634457187115 |
| Label | Burnt Toast |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNT TOAST LPBTV078 |
| EAN | 0634457187115 |
| Release Date | May 1, 2007 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.