Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Domino WIGLP391X |
| EAN | 0887828039135 |
| Release Date | April 7, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,681
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Neuk Wight Delhi All-Stars |
|---|---|
| Sanatci | Yorkston |
| Cikis tarihi | 2017-04-06 |
| EAN/UPC | 0887828039135 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Domino WIGLP391X |
| EAN | 0887828039135 |
| Release Date | April 7, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.