Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Domino WIGLP425 |
| EAN | 0887828042517 |
| Release Date | February 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,336
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Route To the Harmonium |
|---|---|
| Sanatci | Yorkston, James |
| Cikis tarihi | 2019-02-22 |
| EAN/UPC | 0887828042517 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Domino WIGLP425 |
| EAN | 0887828042517 |
| Release Date | February 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.