Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GROOVE ATTACK TGMN68.1 |
| EAN | 7640186550703 |
| Release Date | March 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 7 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,272
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Super Ready / Fragmenti |
|---|---|
| Sanatci | Young Gods |
| Cikis tarihi | 2020-03-27 |
| EAN/UPC | 7640186550703 |
| Label | Groove Attack |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GROOVE ATTACK TGMN68.1 |
| EAN | 7640186550703 |
| Release Date | March 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 7 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.