Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPRISE WB629956.1 |
| EAN | 0093624893257 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 327 × 328 × 22 mm · 1.04 kg |
| Weight | 1.04 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺8,583
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Return To Greendale |
|---|---|
| Sanatci | Young, Neil & Crazy Horse |
| Cikis tarihi | 2020-11-06 |
| EAN/UPC | 0093624893257 |
| Label | Reprise |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 6 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPRISE WB629956.1 |
| EAN | 0093624893257 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 327 × 328 × 22 mm · 1.04 kg |
| Weight | 1.04 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.