Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 7A RECORDS 7A051LP |
| EAN | 5060209950518 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,915
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Crossing |
|---|---|
| Sanatci | Young, Paul |
| Cikis tarihi | 2023-06-16 |
| EAN/UPC | 5060209950518 |
| Label | 7a Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | 7A RECORDS 7A051LP |
| EAN | 5060209950518 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.