Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUNSTER MUNS475.1 |
| EAN | 8435008847517 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,250
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Volumen 2 |
|---|---|
| Sanatci | Aguaturbia |
| Cikis tarihi | 2025-02-28 |
| EAN/UPC | 8435008847517 |
| Label | Munster |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUNSTER MUNS475.1 |
| EAN | 8435008847517 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.