Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FAR OUT RECORDINGS FARO242LP |
| EAN | 5065007965467 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,138
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Agustin Pereyra Lucena |
|---|---|
| Sanatci | Lucena, Agustin Pereyra |
| Cikis tarihi | 2024-02-09 |
| EAN/UPC | 5065007965467 |
| Label | Far Out Recordings |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FAR OUT RECORDINGS FARO242LP |
| EAN | 5065007965467 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.